Главная » Статьи » Мои статьи

РОЗВИТОК КОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ - НАША ВІДПОВІДЬ ГЛОБАЛІСТАМ. ПОЛІТРАДА ХНТП

Розвиток космічних технологій - наша відповідь глобалістам. Політрада ХНТП. Необхідно створення дешевих комерційно вигідних технологій для освоєння космосу. Бажано, щоб вони давали надприбуток 300% на рік. Тоді ми зможемо переорієнтувати світову бізнес і банківську сільноту на вигідну тематику, самим увірватись в майнстрім та зробити з бездарних глобалістів нікчем та маргіналів.

Коротко про те, кого ми розуміємо під глобалістами - особини та організації, що намагаються отримати цілісне світове панування, а також за допомого технологічних засобів (наприклад РЧІ - Радіо Частотна Ідентифікація) утримати такий контроль. Звісно такі істоти не мають нічогісінько спільнго з науково-технологічним прогресом, оскільки його наукова компонента має за необхідне - творче і вільне наукове мислення.

Конкретизуємо, як розвиток космічних технологій може завадити глобалізму - не просто, а дуже просто - збільшення об'єму біосфери ускладнює її контроль.

ПОЛІТРАДА  ХНТП
ЛІДЕР  ХНТП  БЄЛОШЕНКО  МИКИТА
Категория: Мои статьи | Добавил: VortexBel (23.01.2012)
Просмотров: 280 | Комментарии: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2  
Також важливо розуміти і не піддаватись на підміну понять, котру часто у своїх усних доказах можуть казати провакатори , а саме - вони підміняють поняття під словом глобалізм надаючи йому созвучність з таким поняттям, як міжнародна співпраця. Для простоти пояснення цього наведемо приклад - коли кілька країн , наприклад, домовились одночасно прибрати ліс - це не глобалізм, це - міжнародна співпраця в галузі екології.

1  
Nikita 4ever! CSTP - main stream

Имя *:
Email *:
Код *: