Главная » Статьи » Мои статьи

Микита Бєлошенко : Я бажаю, щоб Україна була конкурентоспроможна в космосі. Плазмово-іонний двигун - шлях до цього.(Fr 23.04.2010, 02:06)

 
Плазмово-іонний двигун - дешевий засіб для далеких космічних місій.

Для далеких космічних місій (нариклад місія на Марс) плазмово-іонний двигун [1] значно вигідніший ніж звичайні хімічні двигуни, оскільки дозволяє значно економити паливо, але його не можна використовувати як стартовий двигун через малу тягу. Його економність пояснюється тим, що питома кінетична енергія(>10 eB) (на одну частинку, що вилітає з сопла двигуна) значно перевищує питому кінетичну енергію для хімічного реактивного двигуна(~1еВ).  Поглянемо на просту формулу для кінетичної енергії (1).

T=mv^2 / 2 (1)

    З формули (1) можна бачити, що більшою буде і швидкість вильоту частинки, а це (через формулу Ціолковського) вказує на економію палива таким двигуном. Для місії на Марс і взагалі для далеких космічних місій плазмово-іонний двигун може бути дуже доречним.Його не можна використовувати як стартовий, але думаю, що в космосі він може досить тривало рухати штучний супутник чи станцію.Також він має бути досить економним.

Посилання на інформацію, яка релевантна тематиці.

Добровільний прес-центр і секретаріат лідера ХНТП  Бєлошенко Микити (Аспірант).                
Категория: Мои статьи | Добавил: VortexBel (11.03.2011)
Просмотров: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: